©2006-2020 A.D.

E-shop systém

Vaše firemní prodejna na internetu

Máte kamenný obchod a chcete zvýšit Váš prodej? Nebo naopak obchod nemáte, ale rádi byste začali podnikat na internetu?

Internetový obchod Vám umožní prezentovat a prodávat Vaše výrobky prostřednictvím internetu. Internetový obchod pro Vás znamená možnost expanze s minimálními náklady. (Pro práci s naším internetovým obchodem nejsou potřeba žádné předchozí technické znalosti ani dovednosti.)

Co je to e-shop neboli obchodní systém?

Obchodování na internetu je dnes již velmi populární a to nejen z důvodu úspory za nájem kamenného obchodu a úspory za další náklady, které jsou u kamenných obchodů standardem, ale také, například, z důvodu možnosti dalšího rozšíření firemní působnosti apod. ušetříte za nájem, a další náklady které jsou kamenného obchodu standardem, ale např. nabízí další možností rozšíření firemní působnosti apod. E - shop od nás Vám umožní vykročit tím správným směrem. Nabízíme kvalitní aplikaci pro obchodování s mnoha funkcemi a snadnou obsluhou za příznivou cenu!

Nabízíme 2 varianty provozu E-shopu:

Každý si nejraději vyzkouší předem to, co chce koupit. Otestovat celý systém je daleko lepší, než důvěřovat různým popisům a slibům. Proto Vám umožňujeme bez omezení projít jak internetový obchod tak administraci. Chcete-li se dozvědět víc, kontaktujte nás.