©2006-2022 A.D.

Webdesign, tvorba www stránek

Zaujmout, informovat, poučit, prodat, to jsou základní požadavky, které by měl dobrý web splňovat. Množství grafiky na stránce by mělo odpovídat účelu každého webu. Stránka by měla být čistá, jednoduchá a přehledná.

Není nutné nám říci, jak mají stránky vypadat, řekněte nám, k čemu mají sloužit a zbytek nechejte na nás. Máte-li naopak pevnou představu o tom, jak by měl Váš web vypadat, stačí nám celý nápad důkladně popsat a my rádi splníme Vaše přání.

Co Vám nabízíme?

Vytvoříme Vám profesionální internetové stránky (nepoužíváme šablony, naše stránky jsou vždy individuálním řešením na míru) s možností využití nejnovějších technologií, stránky s validním kódem a s ohledem na přístupnost a použitelnost, zaregistrujeme Vám doménu a nabídneme Vám kvalitní webhosting.

Pokud již stránky máte, ale nejste s nimi spokojeni, zajistíme jejich přepracování (redesign) tak, aby plně odpovídaly Vašim požadavkům a představám. Jste spokojeni s dosavadním designem Vašich stránek, ale nejste spokojeni s umístěním stránek ve vyhledávačích? Zajistíme Vám kvalitní e-marketing jak pro nové stránky, tak pro ty starší, již zaběhnuté.

Prohlédněte si naše reference z oblasti webdesignu »

K Vaší webové prezentaci Vám v případě zájmu vytvoříme ucelený vizuální styl (corporate identity) ve formě firemních log, vizitek, hlavičkového papíru, letáků, katalogů, apod. jako další prvek Vašeho uceleného zviditelnění.

Prohlédněte si naše reference z oblasti grafiky »

Dále nabízíme tvorbu E-shopu - systém pro elektronické obchodování. Více naleznete v sekci E-shop.

Proč web od nás?

Jaké technologie používáme?

Servis - správa webových prezentací

Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Našich klientů si vážíme a nabízíme kompletní správu webu. Po celou dobu jsme v kontaktu a plně zajistíme případné další úpravy a včasné aktualizace.